Kalendář

  • Dnes je
    Neděle 29. 1. 2023
        • led
        • 30
        • Exkurze v divadle + představení MD
          V.E
        • 30. 1.
          2-4
        • Školní událost
        • led
        • 31
        • Rozdávání výpisů z vysvědčení
          VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VI.E, VI.F, VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VII.E, VII.F, VIII.A, VIII.B, VIII.C, VIII.D, VIII.E, VIII.F, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D, IX.E
        • 31. 1.
          5
        • Hodina s třídním učitelem
        • úno
        • 01
        • Školní kolo zeměpisné olympiády 6. a 7. r.
        • 1. 2.
          5-6
        • Školní událost
        • úno
        • 01
        • Spolupráce s GJVJ - projekt
          IV.C
        • 1. 2.
          1-5
        • Školní událost
        • úno
        • 01
        • Plavecký výcvik
          III.D, III.E
        • 1. 2.
          4-5
        • Školní událost
        • úno
        • 01
        • Školní kolo zeměpisné olympiády 8. a 9. r.
        • 1. 2.
          14:00-15:30
        • Školní událost
        • úno
        • 02
        • Beseda s Městskou policií
          IV.A
        • 2. 2.
          2
        • Školní událost
        • úno
        • 02
        • Beseda s Městskou policií
          IV.B
        • 2. 2.
          1
        • Školní událost
        • úno
        • 02
        • Beseda s Městskou policií
          I.A
        • 2. 2.
          3
        • Školní událost
        • úno
        • 02
        • Kurz bruslení
          V.D, V.E
        • 2. 2.
          3-4
        • Školní událost
        • úno
        • 02
        • Kurz bruslení
          IV.A, IV.B, IV.C
        • 2. 2.
          4-5
        • Školní událost
        • úno
        • 03
        • Pololetní prázdniny
        • 3. 2.
        • Prázdniny
        • úno
        • 08
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 8. 2.
          4-5
        • Školní událost
        • úno
        • 09
        • Kurz bruslení
          V.D, V.E
        • 9. 2.
          3-4
        • Školní událost
        • úno
        • 09
        • Kurz bruslení
          IV.A, IV.B, IV.C
        • 9. 2.
          4-5
        • Školní událost
        • úno
        • 10
        • Prezentace na vlastní téma (výklad)
          VIII.E
        • 10. 2.
          4
        • Referát
        • úno
        • 10
        • Kurz bruslení
          V.A, V.C
        • 10. 2.
          4-5
        • Školní událost
        • úno
        • 13
        • Jak se žije na skládce - EVVO program
          I.E
        • 13. 2.
          3-4
        • Školní událost
        • úno
        • 13
        • Jak se žije na skládce - EVVO program
          I.D
        • 13. 2.
          1-2
        • Školní událost
        • úno
        • 14
        • Návštěva MŠ Nemanice
          I.A, I.B, I.C, I.D, I.E
        • 14. 2.
          2
        • Školní událost
        • úno
        • 14
        • Anglické divadlo v KD Vltava
          VIII.A, VIII.B, VIII.C, VIII.D, VIII.E, VIII.F, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D, IX.E
        • 14. 2.
          4-6
        • Kulturní akce
        • úno
        • 15
        • Den otevřených dveří
        • 15. 2.
        • Školní událost
        • úno
        • 15
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 15. 2.
          4-5
        • Školní událost
        • úno
        • 16
        • Kurz bruslení
          IV.A, IV.B, IV.C
        • 16. 2.
          4-5
        • Školní událost
        • úno
        • 17
        • Kurz bruslení
          V.A, V.C
        • 17. 2.
          4-5
        • Školní událost
        • úno
        • 19
        • VII.B, VII.E, VII.F
        • 19.-24. 2.
        • Lyžařský kurz
        • úno
        • 21
        • Návštěva MŠ Nerudova
          I.A, I.B, I.C, I.D, I.E
        • 21. 2.
          2
        • Školní událost
        • úno
        • 22
        • Návštěva MŠ Čéčova
          I.A, I.B, I.C, I.D, I.E
        • 22. 2.
          2
        • Školní událost
        • úno
        • 22
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 22. 2.
          4-5
        • Školní událost
        • úno
        • 23
        • Jč knihovna - beseda
          III.D
        • 23. 2.
          2-3
        • Školní událost
        • úno
        • 23
        • Malé divadlo - Locika
          IV.A, IV.B, IV.C
        • 23. 2.
          2-4
        • Školní událost
        • úno
        • 26
        • VII.A, VII.C, VII.D
        • 26. 2.-3. 3.
        • Lyžařský kurz
        • úno
        • 27
        • Malé divadlo
          III.A
        • 27. 2.
          3-4
        • Školní událost
        • úno
        • 27
        • Pohádkové čarování
          I.D, I.B, II.E
        • 27. 2.
          3
        • Školní událost
        • úno
        • 27
        • Divadélko - Dráček Arnošt
          II.C, II.D
        • 27. 2.
          2
        • Školní událost
        • úno
        • 27
        • Pohádkové čarování - hud.pořad
          I.A, I.C, I.E
        • 27. 2.
          4
        • Školní událost
        • úno
        • 28
        • Návštěva MŠ Neplachova
          I.A, I.B, I.C, I.D, I.E
        • 28. 2.
          2
        • Školní událost
        • bře
        • 01
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 1. 3.
          4-5
        • Školní událost
        • bře
        • 06
        • Jarní prázdniny
        • 6.-12. 3.
        • Prázdniny
        • bře
        • 14
        • Jč knihovna Vltava
          II.D
        • 14. 3.
          2-3
        • Školní událost
        • bře
        • 15
        • Jč knihovna Vltava - Čertice Dorka
          III.E
        • 15. 3.
          1-3
        • Školní událost
        • bře
        • 15
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 15. 3.
          4-5
        • Školní událost
        • bře
        • 20
        • Výukový program - Slepička Matylda
          I.B
        • 20. 3.
          3-4
        • Školní událost
        • bře
        • 20
        • Výukový program - Slepička Matylda
          I.A
        • 20. 3.
          1-2
        • Školní událost
        • bře
        • 21
        • Výukový program - Slepička Matylda
          I.C
        • 21. 3.
          2-3
        • Školní událost
        • bře
        • 22
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 22. 3.
          4-5
        • Školní událost
        • bře
        • 29
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 29. 3.
          4-5
        • Školní událost
        • dub
        • 03
        • Schůze výboru SRPDŠ a zástupců tříd
        • 3. 4.
          17:00-17:30
        • Sdružení rodičů
        • dub
        • 03
        • Třídní schůzky
        • 3. 4.
          17:30-19:00
        • Sdružení rodičů
        • dub
        • 05
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 5. 4.
          4-5
        • Školní událost
        • dub
        • 06
        • Velikonoční prázdniny
        • 6. 4.
        • Prázdniny
        • dub
        • 07
        • Velký pátek
        • 7. 4.
        • Svátek
        • dub
        • 10
        • Velikonoční pondělí
        • 10. 4.
        • Svátek
        • dub
        • 12
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 12. 4.
          4-5
        • Školní událost
        • dub
        • 17
        • Výukový program - Slepička Matylda
          III.E
        • 17. 4.
          4-5
        • Školní událost
        • dub
        • 17
        • O slepici Matydle - výukový program
          II.D
        • 17. 4.
          2
        • Školní událost
        • dub
        • 17
        • Plavecký výcvik
          II.A, II.B
        • 17. 4.
          1-2
        • Školní událost
        • dub
        • 19
        • Plavecký výcvik
          III.A, III.B, III.C
        • 19. 4.
          4-5
        • Školní událost
        • dub
        • 24
        • Plavecký výcvik
          II.A, II.B
        • 24. 4.
          1-2
        • Školní událost
        • dub
        • 24
        • Škola v přírodě
          IV.A, IV.C, III.A
        • 24.-28. 4.
        • Školní událost
        • dub
        • 25
        • Vídeň pro výběr z 8. ročníků
        • 25. 4.
        • Exkurze
        • dub
        • 26
        • Hudební pořad- Divadlo u Kapličky pro 2.st
        • 26. 4.
        • Školní událost
        • kvě
        • 01
        • Svátek práce
        • 1. 5.
        • Svátek
        • kvě
        • 03
        • Turistický kurz
          VIII.E
        • 3. 5.
        • Turistický kurz
        • kvě
        • 03
        • Knihovna Vltava - exkurze
          I.A
        • 3. 5.
          2-3
        • Školní událost
        • kvě
        • 05
        • Den matek - drátování
          II.D
        • 5. 5.
          2-3
        • Školní událost
        • kvě
        • 08
        • Den vítězství
        • 8. 5.
        • Svátek
        • kvě
        • 09
        • Tvoření - Den matek
          I.B
        • 9. 5.
          3-4
        • Školní událost
        • kvě
        • 09
        • Tvoření - Den matek
          I.A
        • 9. 5.
          1-2
        • Školní událost
        • kvě
        • 10
        • Knihovna Vltava - exkurze
          I.B
        • 10. 5.
          2-3
        • Školní událost
        • kvě
        • 10
        • Tvoření - Den matek
          I.C
        • 10. 5.
          2-3
        • Školní událost
        • kvě
        • 11
        • Popletené pohádky - hudební pořad
          I.D, I.B, II.E
        • 11. 5.
          3
        • Školní událost
        • kvě
        • 15
        • Plavecký výcvik
          II.A, II.B
        • 15. 5.
          1-2
        • Školní událost
        • kvě
        • 16
        • Fotografování tříd
        • 16. 5.
          1-7
        • Školní událost
        • kvě
        • 16
        • Poletené pohádky - hud. pořad
          I.A, I.C, I.E
        • 16. 5.
          2
        • Školní událost
        • kvě
        • 16
        • Knihovna Vltava - exkurze
          I.C
        • 16. 5.
          2-3
        • Školní událost
        • kvě
        • 17
        • Fotografování tříd
        • 17. 5.
          1-6
        • Školní událost
        • kvě
        • 17
        • Knihovna Vltava - exkurze
          I.D
        • 17. 5.
          2-3
        • Školní událost
        • kvě
        • 17
        • Zahradní slavnost
        • 17. 5.
          16:00-19:00
        • Školní událost
        • kvě
        • 18
        • Fotografování tříd
        • 18. 5.
          1-6
        • Školní událost
        • kvě
        • 22
        • Plavecký výcvik
          II.A, II.B
        • 22. 5.
          1-2
        • Školní událost
        • kvě
        • 22
        • Turistický kurz- Sport kemp Doubí Třeboň
          VIII.F
        • 22.-24. 5.
        • Turistický kurz
        • kvě
        • 22
        • EKO projekt- voda
          I.A, I.B, I.C, I.D, I.E, II.A, II.B, II.C, II.D, II.E, III.A, III.B, III.C, III.D, III.E, IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, IV.E, V.A, V.B, V.C, V.D, V.E, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VI.E, VI.F, VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VII.E, VII.F, VIII.A, VIII.B, VIII.C, VIII.D, VIII.E, VIII.F, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D, IX.E
        • 22.-30. 5.
        • Školní událost
        • kvě
        • 23
        • Knihovna Vltava - exkurze
          I.E
        • 23. 5.
          2-3
        • Školní událost
        • kvě
        • 23
        • Turistický kurz
          VIII.D
        • 23.-26. 5.
        • Turistický kurz
        • kvě
        • 29
        • Plavecký výcvik
          II.A, II.B
        • 29. 5.
          1-2
        • Školní událost
        • kvě
        • 29
        • Schůze výboru SRPDŠ a zástupců tříd
        • 29. 5.
          17:00-17:30
        • Sdružení rodičů
        • kvě
        • 29
        • Konzultační odpoledne
        • 29. 5.
          17:30-19:00
        • Sdružení rodičů
        • kvě
        • 29
        • Zadov
          VIII.C
        • 29. 5.-2. 6.
        • Turistický kurz
        • kvě
        • 29
        • Anglie pro výběr 9. ročníků
        • 29. 5.-3. 6.
        • Exkurze