• Provoz školní družiny (ŠD)

      • Informace o provozu ŠD v roce 2022_23.
        Provozní doba
        • budova Nerudova 1. - 4. oddělení - tel. 702 018 194 

          • ŠD 5. oddělení- 720 959 521

          • provozní doba 6:00 - 7:30 h a 11:40 - 17:00 h

            • Ráno umožněn vstup do budovy školy ke vstup. dveřím do ŠD,

              zde zazvoňte na vychovatelku a předejte své dítě.

         

        • budova Čéčova - tel: 725 963 472; 724 858 572 

          • provozní doba 6:00 - 7:30 h a 11:40 - 17:00 h

            • U vstupních dveří do ŠD zazvoňte na vychovatelku a předejte své dítě.

         
        Vyzvedávání žáků ze ŠD

        Do budovy školy a školní družiny již prosím nevstupujte a pro své dítě si zvoňte venku u dveří ŠD– příslušné číslo oddělení.

        1. třídy jsou do 12.30h v jídelně – oběd
        2. třídy jsou úterý, čtvrtek a pátek do 12.30h v jídelně – oběd
          pondělí a středa jsou v jídelně do 13.25h – oběd
        3. třídy jsou do 13.20h v jídelně – oběd každý den

         

        V případě, že se v době od 13.30 – 15.00h nedozvoníte, jsme venku, a proto použijte prosím mobilní telefon / číslo viz vitrínka u dveří.

        Samostatný odchod žáka je možný kdykoli (písemná domluva – lísteček),nebo může být trvale uvedeno v zápisním listě.

        Odchází-li dítě s doprovodem, bude vydáno jen osobě uvedené na zápisním lístku.

        Mimořádný samostatný odchod dítěte jen na písemný souhlas rodičů (ne telefonem).

        Děkujeme za vstřícnost, pochopení a dodržování těchto pokynů.

         

        Podmínky úplaty za ŠD:Podminky_uplaty_za_sd-_2022_23.pdf

        Školní vzdělávací program školní družiny: SVP_pro_SD-_2019.pdf

        Vnitřní řád školní družiny: Vnitrni_rad_SD_2019.pdf


  • Oddělení školní družiny 2022/2023

      • 1. oddělení
      • Vladislava Vlková

        třídy: 1.A + 3.B

        budova Nerudova

      • 2. oddělení
      • Mgr. Vladislava Jozová

        třídy: 1.B + 3.C

        budova Nerudova

      • 3. oddělení
      • Mgr. Andrea Tobolková

        třídy: 2.A + 3.C

        budova Nerudova

      • 4. oddělení
      • Romana Průchová

        třídy: 2.B + 3.C

        budova Nerudova

      • 5. oddělení
      • Marie Popová

        třídy: 1.C + 3.B

        budova Nerudova

      • 6. oddělení
      • Miroslava Ouporová

        třídy: 1.E + 3.A

        budova Čéčova

      • 7. oddělení
      • Ljuba Kadlecová

        třídy: 2.C + 3.E

        budova Čéčova

      • 8. oddělení
      • Mgr. Marie Kaiseršotová

        třídy: 2.E + 3.A

        budova Čéčova

      • 9. oddělení
      • Lucie Jurigová, DiS.

        třídy: 1.D + 3.A

        budova Čéčova

      • 10. oddělení
      • Kamila Turová Kolbová

        třídy: 2.D + 3.E

        budova Čéčova

      • 11. oddělení
      • Bc. Ludmila Košová

        třídy: 3.D + 3.E

        budova Čéčova