• Upozornění na změny v průběhu přijímacího řízení

• aktualizováno: 25. 2. 2021

• MŠMT prodloužilo čas pro vypracování testů- odkaz
          • Čj o 10 min
          • M o 15 min
        • Doplňující informace z MŠMT zveřejněné 5. 1. 2021: odkaz
          • Shrnutí nejpodstatnějších novinek: odkaz
        • Informace z MŠMT zveřejněné 30. 11. 2020: odkaz

Potřebujete poradit nebo pomoci se svojí volbou povolání? Kdykoliv se můžete obrátit na našeho poradce pro volbu povolání pana Mgr. Milana Perného. Kontakty a jeho konzultační hodiny naleznete na tomto odkazu.- odkaz

Administrativní záležitosti pro přijetí na SŠ

Přihlášky

Přihlášky generujeme z našeho školního systému a potvrzujeme razítkem školy.

• Přihlášky na SŠ s talentovými zkouškami jsou vydané všem zájemcům.
        • Přihlášky na běžné SŠ a víceletá gymnázia si do poloviny ledna vyžádají žáci, rodiče u svého třídního učitele. Všechny přihlášky budeme tisknout na přelomu ledna/ února a předávat je patřičným žákům. Teprve poté do ní vyplňujte své nacionále a nechejte případně potvrdit lékařem. Přihlášky je nutné odevzdat nejpozději 1. 3. 2021 na vybranou SŠ.
        • Návod na vyplnění přihlášky naleznete zde- odkaz

Zápisové listy

Zápisové listy vydáváme zákonným zástupcům, nebo pověřeným dospělým osobám na základě platné plné moci.

Pro vyzvednutí zápisového listu budete potřebovat: platný doklad totožnosti (OP), nebo průkaz cizince, případně i plnou moc u pověřených osob.

Vyzvednutí je možné v budově z ulice Nerudova a to ve vymezený čas či po předchozí domluvě s panem učitelem Perným. Nevstupujte prosím sami do budovy. Pan Perný si Vás vyzvedne u vchodu.

Časy pro vyzvedávání: 7:00 - 7:30 a dále 8:00 - 9:30

Pro plynulé vydávání zápisových listů bez velkých front u vchodu jsme vyhradili tyto termíny:

• 18. 12. 2020- pro rodiče žáků, kteří budou konat talentovou zkoušku
        • 8. 1. 2021 - pro třídu 9.A
        • 15. 1. 2021 - pro třídu 9.B
        • 22. 1. 2021 - pro třídu 9.C
        • 5. 2. 2021 - pro třídu 9.D
        • 12. 2. 2021 - pro žáky 5. ročníků a vycházející žáky 7. a 8. ročníků
        • 26. 2. 2021 - pro žáky 5. ročníků a vycházející žáky 7. a 8. ročníků

Lze se také domluvit na individuálním termínu vydání s panem učitelem Perným na telefonu 725 900 174.

Zápisové listy musí být vydány nejpozději do 15. 3. 2021.