• Redakční tým nového časopisu naší školy vznikl ze žáků s pozitivním vztahem k českému jazyku, ze žáků s určitou dávkou literárního či jiného talentu, kteří jsou zapáleni pro získávání informací a jejich další zprostředkování vám všem - žákům, učitelům a všem příznivcům Základní školy Nerudova 9. Časopis bude kompilací aktuálního dění ve škole a v kraji, ve kterém žijeme a klade si za cíl informovat, inspirovat a bavit.

Časopis vychází výhradně v elektronické podobě na našich webových stránkách.

• Jednotlivá vydání časopisu.

• Redakční tým ve školním roce 2021/22

• Mgr. Lucie Knedlová
      • Pedagogické vedení a směřování celého týmu. Jazyková a obsahová korekce textů.

• Františka Frantálová (9.D)
      • S Nikčou jsou hlavními reportérkami školního časopisu a pokud je na chodbě potkáte s diktafonem, nelekejte se a nebojte se jim odpovědět – připravují pro nás ankety na nejrůznější témata.

• Nikola Miřejovská (9.D)
      • S Františkou jsou hlavními reportérkami školního časopisu a pokud je na chodbě potkáte s diktafonem, nelekejte se a nebojte se jim odpovědět – připravují pro nás ankety na nejrůznější témata.

• Adéla Strusková (9.D)
      • Zpracovává fotoreportáže z akcí školy a přináší zajímavé tipy na kulturní a sportovní aktivity.

• Veronika Eliášová (9.A)
      • Je inspirací pro vaše ručičky, na starosti má rubriku Jak na to, a tak se díky ní ledacos naučíte vytvořit.

• Beáta Latková (8.A)
      • Věnuje se příběhům a reportážím ze školy.

• Tereza Zdeňková (8.A)
      • Připravuje originální ilustrace a obrázkové materiály pro časopis.

• Základní škola, Nerudova 9, České Budějovice
      • zdenek.srom@zsnerudova.cz
      • kancelář školy 387 422 506; 601 588 051
      • Základní škola Nerudova 9 České Budějovice 370 04 370 04 České Budějovice Czech Republic