Kalendář

  • Dnes je
    Středa 8. 4. 2020
        • bře
        • 11
        • Vláda ČR nařizuje uzavření základních škol
          I.A, I.B, I.C, I.D, I.E, II.A, II.B, II.C, II.D, II.E, III.A, III.B, III.C, III.D, III.E, IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, IV.E, V.A, V.B, V.C, V.D, V.E, V.F, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VI.E, VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VII.E, VII.F, VIII.A, VIII.B, VIII.C, VIII.D, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D
        • 11. 3.-30. 4.
        • Zrušená výuka
        • dub
        • 08
        • Návštěva Zoo Ohrada
          VII.F
        • 8. 4.
        • Exkurze
        • dub
        • 08
        • Projekt Zkus to zdravě 5.F
          V.F
        • 8. 4.
          1-4
        • Školní událost
        • dub
        • 09
        • Plavecký výcvik 2.CDE
          II.C, II.D, II.E
        • 9. 4.
          9:30-11:00
        • Školní událost
        • dub
        • 09
        • Velikonoční prázdniny
        • 9.-10. 4.
        • Prázdniny
        • dub
        • 13
        • Dopravní hřiště - 5.F
          V.F
        • 13. 4.
          2-5
        • Školní událost
        • dub
        • 14
        • Dopravní hřiště - 5.C
          V.C
        • 14. 4.
          2-5
        • Školní událost
        • dub
        • 14
        • Dětský úsměv 2. D,E
          II.D, II.E
        • 14. 4.
          4
        • Školní událost
        • dub
        • 14
        • Dětský úsměv 2. C
          II.C
        • 14. 4.
          3
        • Školní událost
        • dub
        • 14
        • Dětský úsměv 2. A
          II.A
        • 14. 4.
          1
        • Školní událost
        • dub
        • 14
        • Dětský úsměv 2. B
          II.B
        • 14. 4.
          2
        • Školní událost
        • dub
        • 15
        • Návštěva Zoo Ohrada
          VII.D
        • 15. 4.
        • Exkurze
        • dub
        • 16
        • Dopravní hřiště - 3.D
          III.D
        • 16. 4.
          3-5
        • Školní událost
        • dub
        • 16
        • Plavecký výcvik 2.CDE
          II.C, II.D, II.E
        • 16. 4.
          9:30-11:00
        • Školní událost
        • dub
        • 16
        • Plavecký výcvik 2.CDE
          II.C, II.D, II.E
        • 16. 4.
          9:30-11:00
        • Školní událost
        • dub
        • 17
        • Dopravní hřiště - 3.C
          III.C
        • 17. 4.
          1-4
        • Školní událost
        • dub
        • 17
        • Knihovna - Kamil neumí létat
          I.D
        • 17. 4.
          9:00-10:00
        • Exkurze
        • dub
        • 17
        • Dopravní hřiště - 3.B
          III.B
        • 17. 4.
          3-5
        • Školní událost
        • dub
        • 20
        • Exkurze Planetárium Č. B.
          III.C
        • 20. 4.
          1-5
        • Exkurze
        • dub
        • 20
        • Dopravní hřiště - 5.E
          V.E
        • 20. 4.
          2-5
        • Školní událost
        • dub
        • 21
        • ukázka dravců Zayferus- na zahradě
        • 21. 4.
        • Školní událost
        • dub
        • 22
        • Dětský úsměv 1. E
          I.E
        • 22. 4.
          4
        • Školní událost
        • dub
        • 22
        • Dětský úsměv 1. D
          I.D
        • 22. 4.
          3
        • Školní událost
        • dub
        • 22
        • Dětský úsměv 1. A
          I.A
        • 22. 4.
          1
        • Školní událost
        • dub
        • 22
        • Rockový pořad- 2.st
        • 22. 4.
        • Školní událost
        • dub
        • 22
        • Dětský úsměv 1. B, C
          I.B, I.C
        • 22. 4.
          2
        • Školní událost
        • dub
        • 23
        • Projekt Zkus to zdravě 2. B
          II.B
        • 23. 4.
          1-4
        • Školní událost
        • dub
        • 24
        • Dopravní hřiště - 3.A
          III.A
        • 24. 4.
          1-4
        • Školní událost
        • dub
        • 24
        • Dopravní hřiště - 3.E
          III.E
        • 24. 4.
          3-5
        • Školní událost
        • dub
        • 27
        • Dopravní hřiště - 5. F
          V.F
        • 27. 4.
          2-5
        • Školní událost
        • dub
        • 27
        • Plavecký výcvik 2.AB
          II.A, II.B
        • 27. 4.
          8:30-10:00
        • Školní událost
        • dub
        • 28
        • Dětský úsměv 3. A ,C
          III.A, III.C
        • 28. 4.
          1
        • Školní událost
        • dub
        • 28
        • Dětský úsměv 3. B, E
          III.B, III.E
        • 28. 4.
          2
        • Školní událost
        • dub
        • 28
        • Dětský úsměv 4. ročníky
          IV.A, IV.C, IV.D, IV.E
        • 28. 4.
          3
        • Školní událost
        • dub
        • 28
        • Dopravní hřiště - 5.D
          V.D
        • 28. 4.
          2-5
        • Školní událost
        • dub
        • 29
        • sběr papíru před budovou Nerudova
        • 29. 4.
          7:00-7:45
        • Školní událost
        • dub
        • 30
        • Jak krteček písničku našel 1. B, D, 2. E
          I.B, I.D, II.E
        • 30. 4.
          3
        • Kulturní akce
        • dub
        • 30
        • Jak krteček písničku našel 1. A, C, E
          I.A, I.C, I.E
        • 30. 4.
          2
        • Kulturní akce
        • dub
        • 30
        • Dopravní hřiště - 4.B
          IV.B
        • 30. 4.
          1-4
        • Školní událost
        • dub
        • 30
        • Exkurze Chýnov- 6.r
        • 30. 4.
        • Školní událost
        • dub
        • 30
        • Dopravní hřiště - 4.C
          IV.C
        • 30. 4.
          3-5
        • Školní událost
        • kvě
        • 04
        • Úřad práce- beseda
          VIII.A
        • 4. 5.
          4-6
        • Exkurze
        • kvě
        • 04
        • Plavecký výcvik 2.AB
          II.A, II.B
        • 4. 5.
          8:30-10:00
        • Školní událost
        • kvě
        • 05
        • Jč knihovna -pobočka Vltava 1. A
          I.B
        • 5. 5.
          1-3
        • Exkurze
        • kvě
        • 06
        • Úřad práce- beseda
          VIII.B
        • 6. 5.
          4-6
        • Exkurze
        • kvě
        • 06
        • Knihovna Vltava 1. E
          I.E
        • 6. 5.
          1-4
        • Exkurze
        • kvě
        • 06
        • Projekt Zkus to zdravě 2. E
          II.E
        • 6. 5.
          1-4
        • Školní událost
        • kvě
        • 07
        • Dopravní hřiště - 4.E
          IV.E
        • 7. 5.
          1-4
        • Školní událost
        • kvě
        • 07
        • Branný den se složkami IZS Jč kraje
          III.A, III.B, III.C, III.D
        • 7. 5.
          8:30-12:00
        • Školní událost
        • kvě
        • 07
        • Exkurze Chýnov- 6.r
        • 7. 5.
        • Školní událost
        • kvě
        • 11
        • Úřad práce- beseda
          VIII.C
        • 11. 5.
          4-6
        • Exkurze
        • kvě
        • 11
        • Plavecký výcvik 2.AB
          II.A, II.B
        • 11. 5.
          8:30-10:00
        • Školní událost
        • kvě
        • 13
        • Pohovory do matematické třídy
        • 13. 5.
          1-6
        • Školní událost
        • kvě
        • 13
        • Úřad práce- beseda
          VIII.D
        • 13. 5.
          4-6
        • Exkurze
        • kvě
        • 14
        • Fotografování
        • 14. 5.
          1-8
        • Školní událost
        • kvě
        • 15
        • Fotografování
        • 15. 5.
          1-6
        • Školní událost
        • kvě
        • 18
        • Plavecký výcvik 2.AB
          II.A, II.B
        • 18. 5.
          8:30-10:00
        • Školní událost
        • kvě
        • 19
        • Terezín a Lidice pro 9.r
        • 19. 5.
        • Exkurze
        • kvě
        • 20
        • Zoo Hluboká Sovička Hedvika 1.D, 2.E
          I.D, II.E
        • 20. 5.
          1-4
        • Exkurze
        • kvě
        • 21
        • Anglické divadlo- 2.stupeň
          VI.B, VI.D, VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VII.E, VII.F, VIII.A, VIII.B, VIII.C, VIII.D, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D
        • 21. 5.
          2-5
        • Školní událost
        • kvě
        • 21
        • Anglické divadlo
          VI.C, VI.E
        • 21. 5.
          3-6
        • Školní událost
        • kvě
        • 21
        • Dopravní hřiště - 4.A
          IV.A
        • 21. 5.
          2-5
        • Školní událost
        • kvě
        • 22
        • Dopravní hřiště - 4.D
          IV.D
        • 22. 5.
          2-5
        • Školní událost
        • kvě
        • 25
        • Třídní schůzky
        • 25. 5.
          17:30-19:00
        • Sdružení rodičů
        • kvě
        • 25
        • Rada rodičů SRDPŠ
        • 25. 5.
          17:00-17:30
        • Sdružení rodičů
        • kvě
        • 25
        • Plavecký výcvik 2.AB
          II.A, II.B
        • 25. 5.
          8:30-10:00
        • Školní událost
        • kvě
        • 26
        • Malé divadlo - Nuda
          III.A
        • 26. 5.
          2-4
        • Kulturní akce
        • kvě
        • 27
        • Zahradní slavnost
        • 27. 5.
          16:00-19:00
        • Školní událost
        • kvě
        • 28
        • zájezd do Salzburgu
        • 28. 5.
        • Školní výlet
        • čer
        • 01
        • Třídní schůzka pro budoucí 1. ročníky
        • 1. 6.
          16:30-17:30
        • Sdružení rodičů
        • čer
        • 01
        • Plavecký výcvik 2.AB
          II.A, II.B
        • 1. 6.
          8:30-10:00
        • Školní událost
        • čer
        • 08
        • Plavecký výcvik 2.AB
          II.A, II.B
        • 8. 6.
          8:30-10:00
        • Školní událost
        • čer
        • 10
        • Fakescape- Úniková hra o Fake News
          IX.A
        • 10. 6.
          4
        • Školní událost
        • čer
        • 10
        • Fakescape- Úniková hra o Fake News
        • 10. 6.
          4-6
        • Školní událost
        • čer
        • 15
        • Plavecký výcvik 2.AB
          II.A, II.B
        • 15. 6.
          8:30-10:00
        • Školní událost
        • čer
        • 22
        • Plavecký výcvik 2.AB
          II.A, II.B
        • 22. 6.
          8:30-10:00
        • Školní událost
        • čer
        • 24
        • Otáčivé hlediště Č. Krumlov
          IX.A, IX.C, IX.B, IX.D
        • 24. 6.
        • Školní událost
        • čer
        • 24
        • Pobyt v přírodě
          VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VI.E, VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VII.E, VII.F, VIII.A, VIII.B, VIII.C, VIII.D
        • 24. 6.
        • Školní událost
        • čer
        • 25
        • Filmové představení- CineStar
          I.A, I.B, I.C, I.D, I.E, II.A, II.B, II.C, II.D, II.E, III.A, III.B, III.C, III.D, III.E, IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, IV.E, V.A, V.B, V.C, V.D, V.E, V.F, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VI.E, VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VII.E, VII.F, VIII.A, VIII.B, VIII.C, VIII.D, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D
        • 25. 6.
        • Kulturní akce
        • čer
        • 29
        • Ředitelské volno
        • 29.-30. 6.
        • Volný den