• Učíme děti šetřit přírodu

Nad rámec běžného třídění do kontejnerů se věnujeme ještě sběru:
      • papíru
      • Celoročně můžete odevzdávat papír ve sběrně: Petr Novák, Bavorovice 132
        Lístky o odevzdání papíru předávejte třídnímu učiteli. Výnos ze sběru je využíván zejména na odměny žáků a vybavení školy.

Škola pořádá 3x ročně sběr přímo u školy. Sběry se konají v listopadu, březnu a červnu.

zodpovídá: Mgr. Květa Kurfiřtová - kveta.kurfirtova@zsnerudova.cz
      • hliníku
      • Celoročně probíhá sběr hliníku:
        - v budově Nerudova ve středu 9:40 - 9:55 h pod schody u hlavního vchodu (zodpovídá Mgr. Eva Bílá - eva.bila@zsnerudova.cz)

- v budově Čéčova ve středu 9:40 - 9:55 h ve skladu nábytku u šaten 2.st (zodpovídá Mgr. Eva Matuchová - eva.matuchova@zsnerudova.cz)
      • pomerančové kůry, baterií, náplní do tiskáren
      • Celoročně probíhá sběr pomerančové kůry, baterií, náplní do tiskáren:
        - v budově Nerudova v úterý 9:40 - 9:50 h pod schody ze šaten do Tv (zodpovídá Mgr. Jana Kittelová - jana.kittelova@zsnerudova.cz)

- v budově Čéčova v úterý 9:40 - 9:55 h třída 3.E (zodpovídá Mgr. Radka Rejdová - radka.rejdova@zsnerudova.cz)