• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2019/2020

        • Vít Pavlíček

        • postup do regionálního finále
        • Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR · Krajské kolo · 2019/2020
    • 2018/2019

        • D. Tušl

        • 63. místo
        • Mezinárodní soutěž Scratch Cup · Mezinárodní kolo · 2018/2019
        • L. Hodinová, A. Nechvátal

        • 74. místo
        • Mezinárodní soutěž Scratch Cup · Mezinárodní kolo · 2018/2019
        • družstvo Elektrony

        • 5. místo
        • Mezinárodní soutěž „Pohár vědy“ · Mezinárodní kolo · 2018/2019
        • družstvo Žabáci

        • 12. místo
        • Mezinárodní soutěž „Pohár vědy“ · Mezinárodní kolo · 2018/2019
        • tým 8.A (Matoušková, Voráčková, Andrejič, Ziffreinová)

        • 1. místo
        • „Příběhy našich sousedů“ - od organizace Post Bellum · Celostátní kolo · 2018/2019
        • Jáchym Šrom 4.A

        • 9. místo
        • Odznak všestrannosti · Celostátní kolo · 2018/2019
        • Nerudova robotic team (Pavlíček, Hlubocký, Černý)

        • 3. místo
        • Mezinárodní robotická soutěž VEX IQ Challenge · Celostátní kolo · 2018/2019
        • Martin Rypl 7.A

        • účast
        • Komenský a my · Celostátní kolo · 2018/2019
        • Lukáš Kaisler 8.D

        • účast
        • Komenský a my · Celostátní kolo · 2018/2019
        • Karel Zikeš 9.A

        • 5. místo
        • Dějepisná olympiáda · Krajské kolo · 2018/2019
        • Jakub Bouška

        • 2. místo
        • Odznak všestrannosti · Krajské kolo · 2018/2019
        • Štafetový pohár KK 2. Špirochová, Amchová, Maxová, Drábová, Vágner, Plášil, Šuchaň, Hazuka Piskořová, Zdeňková, Tučková, Vávrová, Veselá, Hruška, Marek, Janoušek, Oborný

        • 2. místo
        • Štafetový pohár · Krajské kolo · 2018/2019
        • starší žákyně

        • 4. místo
        • Pohár rozhlasu · Krajské kolo · 2018/2019
        • Jinderle, Solařík, Žahourek, Kocanová, Krýchová, Šnejda, Smrčinová, Duchoň (7.A), Habichová, Misař, Kaisler, Holubová, Soukupová, Bláhová, Tratbergerová (8.D), Bouchal, Svoboda, Souburtová (6.C), Leitgebová (9.A)

        • účast
        • Jihočeský úsměv · Krajské kolo · 2018/2019
        • Literární soutěž
        • Karel Zikeš 9.A

        • 11. místo
        • Dějepisná olympiáda · Okresní kolo · 2018/2019
        • Lukáš Polesný 9.A

        • 37. místo
        • Dějepisná olympiáda · Okresní kolo · 2018/2019
        • Nicolas Andrejevič 8.A

        • 39. místo
        • Dějepisná olympiáda · Okresní kolo · 2018/2019
        • Karel Zikeš 9.A

        • 8. místo
        • Zeměpisná olympiáda -C · Okresní kolo · 2018/2019
        • Martin Rypl 7.A

        • 7. místo
        • Zeměpisná olympiáda -B · Okresní kolo · 2018/2019