• Třídní schůzky

• Vážení rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na třídní schůzky konané dne 27. 5. 2024 od 17:30.

Třídní schůzky proběhnou prezenčně v jednotlivých třídách z důvodu konání voleb do školské rady. Prosíme o účast.

V 17:00 se sejdou zástupci SRPDŠ jednotlivých tříd v budově Nerudova v učebně N-115 (přízemí).

Orientační plánky budov naleznete na této webové stránce: odkaz

• Zahradní slavnost

• Srdečně zveme všechny naše žáky i jejich rodiče na Zahradní slavnost. Během slavnosti budou pro děti připravené soutěže o drobné dárky. Rodiče i děti budou moci uhasit žízeň a hlad u stánku s občerstvením.

Hlavně se všichni společně setkáme a pobavíme za doprovodu živé hudby.

Termín konání: 29. 5. 2024 16:00-19:00

Vstup na školní zahradu je od řeky z Jiráskova nábřeží (viz obrázek) nebo přes rampu u školní jídelny.