• Microsoft 365 (Office 365) pro žáky

• Pro naše žáky jsme vytvořili školní účty Microsoft 365. Díky těmto účtům mají žáci své školní e-maily, cloudové uložiště, kancelářský balík Office a řadu dalších aplikací. Přístupové údaje do těchto účtů vám budou sděleny během prvních hodin IKT v 5. ročníku. Pro nové žáky přicházející na naši školu na 2. stupeň, budou při první hodině IKT nebo ČSP vytvořeny nové účty.

Tyto školní účty budou platné po celou dobu docházky žáků do ZŠ Nerudova.

S tímto účtem získáte:

• starší žáci – možnost přímo komunikovat se svými učiteli pomocí školního e-mailu,

• možnost používat nástroje Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint), cloudové uložiště OneDrive a další aplikace,

• možnost zasílání přístupových údajů do dalších výukových programů, o kterých Vás budeme informovat.

• Přihlašování do svého účtu provedete na:
        • webové stránce www.office.com

• v jednotlivých aplikacích (Outlook, Word, Excel,...) stažených do vašich zařízení

V případě problémů s přístupem, pište na radovan.mikes@zsnerudova.cz

Školní účty a e-maily slouží pro výhradní komunikaci žáků s učiteli. V případě zneužívání těchto e-mailů nebo účtů budou smazány včetně svého úplného obsahu a to bez jakéhokoliv nároku na data či duševní vlastnictví.

• Videonávod- přihlášení do Office 365 a práce s e-maily

• Videonávod- osobní cloudové uložiště OneDrive