• OneNote- Poznámkový blok

• PRACUJTE EFEKTIVNĚJI VE ŠKOLE
            OneNote se výborně hodí do školy – pro žáky i učitele. Můžete si v něm snadno dělat poznámky při vyučování a kombinovat text s rukopisem a výstřižky z webu. Skvěle vám poslouží k uspořádání nápadů, kreslení myšlenkových map a přípravě materiálů ke školním zadáním. Učitelé vám v něm mohou snadno zadávat pracovní listy a společně s vámi na nich pracovat. Učitel uvidí v reálném čase vaši práci a díky tomu může snadno pomoci s postupy a kontrolou. Využijete tento nástroj pro synchronní výuku on-line.

• Microsoft OneNote- žák na počítači

• Microsoft OneNote- žák na mobilním zařízení

• Video ukazuje jen odlišnosti při práci na mobilním zařízením. Pro získání přehledu o základních funkcích aplikace OneNote doporučujeme nejprve zhlédnout video výše s názvem Microsoft OneNote- žák na počítači.

Do mobilního zařízení si stáhněte aplikaci OneNote z: