• Třídy se zaměřením na matematiku a přírodovědné předměty od 6. ročníku

• Budeš letos končit v 5. ročníku, baví tě matematika, přírodní vědy a dáváš do svého studia maximum?

Právě pro takové žáky otevíráme příjem přihlášek do matematické 6. třídy pro školní rok 2024/25.

Žáci v matematických třídách mají stejný učební plán jako ostatní třídy. Povinně však mají předmět Seminář z matematiky rozvíjející matematické schopnosti místo volitelného předmětu.

V ostatních předmětech přírodovědného zaměření mají žáci možnost získávat širší znalosti. Vyšší nároky v matematice a přírodovědných předmětech nutí žáky k delší a pečlivější přípravě na hodiny.

Žáci z těchto tříd pravidelně dosahují vynikajících výsledků v soutěžích i přijímacích zkouškách na gymnázia a střední školy.

Přihlášky je možné podávat do 31. 3. 2024

• Žáci aktuálně navštěvující ZŠ, Nerudova 9, České Budějovice - přihláška
            • Žáci z jiných škol - přihláška

Podrobné informace naleznete na naší webové stránce:

O škole -> Třídy se zaměřením na matematiku a přírodovědné předměty

Těšíme se na tebe