• Druhý jazyk pro 7. ročníky ve školním roce 2024/2025

• Vyplňování je možné do 19. 4. 2024

Vážení rodiče žáků 6. ročníků. Od 7. třídy jsou žáci vyučováni 2. cizímu jazyku.

Nabízíme Vám proto možnost, vybrat si preferovaný jazyk pro své dítě. Berte, prosím, v potaz, že se vždy snažíme o zařazení do preferované skupiny jazyka, ale z důvodu kapacity se to nemusí vždy podařit.

V případě malého zájmu o některý z nabízených jazyků nemusí být tento jazyk vyučován a žáka přesuneme do preferovaného jazyka označeného jako jeho druhá volba.

Snažíme se děti dělit do menších skupin z hlediska kvality výuky.

Vybírat si můžete z německého, španělského, ruského a francouzského jazyka.

Pro výběr druhého jazyka slouží tento elektronický formulář: Odkaz na formulář

Formulář vyplňujte pouze jednou. Platí vždy první odeslaná varianta. Potvrzení o vyplnění obdržíte na Váš uvedený email.

Pokud nemáte ICT prostředky pro vyplnění elektronického formuláře, kontaktujte třídního učitele, který Vaši volbu zaznamená. Žáky, kteří nevyužijí možnosti výběru, přiřazujeme do skupin dle volných kapacit.

Děkujeme za spolupráci

• Adaptační kurzy pro 6. ročníky 2024/25

• Kurz slouží k vzájemnému poznání spolužáků mezi sebou a s jejich třídním učitelem/kou.

Prostřednictvím týmových aktivit a her podpoří posílení třídního kolektivu, rozvoj vzájemné spolupráce mezi spolužáky, jednotlivcům usnadní jejich začlenění do kolektivu a ulehčí jejich vstup do nového třídního kolektivu.

termíny konání: budou doplněné později

Doba trvání jednoho kurzu jsou 3 dny (odjezd v 8 h první den od školy, příjezd kolem 12 h třetí den ke škole). Přesný termín bude zveřejněn (po rozdělení žáků do tříd 6. ročníku).

Přihlašte své dítě nastupující v příštím školním roce do 6. ročníku v tomto termínu 1. 5. - 14. 6. 2024

Veškeré informace naleznete na této stránce: odkaz

Organizátor: Mgr. Lenka Pfefferová (lenka.pfefferova@zsnerudova.cz)

Fotogalerie z předešlých let: