• Úspěchy a ocenění školy

      • Post Bellum- hrdinové národa

      • Post Bellum je nezisková organizace, která od roku 2001 vyhledává a nahrává vzpomínky pamětníků klíčových momentů 20. století. Založila ji skupina českých novinářů a historiků, kteří se potkávali na tiskových konferencích a výročních pietních akcích a byli přesvědčeni, že pamětníci musí dostat příležitost svůj příběh vyprávět vcelku, souvisle a detailně.

        Stěžejním projektem Post Bellum se proto stala Paměť národa, sbírka vzpomínek konkrétních osobností, fotografií, deníků a různých archiválií z období totalit 20. století.  Dnes sbírka čítá tisíce zpracovaných pamětníků a jako internetový archiv je přístupná široké veřejnosti.

        Naše škola díky svému důrazu na výuku moderních dějin, pravidelné a blízké spolupráci s Post Bellum obdržela ocenění. Post_Bellum_oceneni.pdf

      • Moderní škola na dotek

      • Naše škola začala od roku 2020 využívat nové komunikační nástroje. Jedním z nástrojů je i komunikační panel pro žáky školy. 

        Díky blízké spolupráci se společností ÁMOS vision vznikla na naší škole nová komunikační platforma. Na panelech mohou děti hledat informace o výuce a akcích na škole. Dále zde neustále zobrazujeme vzdělávací videa s prevencí šikany, kybernetické bezpečnosti a příklady první pomoci. 

        Díky spolupráci se nám podařilo získat certifikát MODERNÍ ŠKOLA NA DOTEK.

        Ámos_certifikát.pdf

      • Škola udržitelného rozvoje

      • Centrum managementu vzdělávání a výchovy pro udržitelný rozvoj při Vysoké škole evropských a regionálních studií, z.ú.
        ve spolupráci s Klubem ekologické výchovy z.s.
        a za podpory Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Jihočeského kraje
        a Odboru životního prostředí, zemědělství a lesnictví Krajského úřadu Jihočeského kraje

        vyhlásil 1. ročník soutěže o titul Škola udržitelného rozvoje.

        Škola má v rámci akčního plánu EV, již od roku 2017 vypracovaný „EKOKODEX“, který je určen, jak pro děti, tak pro všechny učitele, kteří svým vzorem vedou děti k jeho dodržování, čímž se všichni učitelé zapojují do realizace EV na naší škole.

        Ekokodex školy: 

        pečujeme o zdravé prostředí školy, udržujeme pořádek, využíváme denního světla, zhasínáme - šetříme energií, větráme efektivně, šetříme vodou, šetříme papírem, předcházíme vzniku odpadu, třídíme odpad – pečlivě, neplýtváme jídlem

        Realizace EVVO: 

        Environmentální výchova je začleňována do jednotlivých předmětů jako průřezová témata a to v těchto základních tematických okruzích: 

        ekosystémy, základní podmínky života, lidské aktivity a problémy životního prostředí, vztah člověka k prostředí

        Obdržený certifikát: škola_udržitelného_rozvoje.pdf

  •  

     

     

     

  • Úspěchy a ocenění žáků naší školy

    • Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2018/2019

        • Martin Sviták 9.E

        • 3. místo
        • Olympiáda v Aj 9. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Martin Oborný 5.B

        • 1. místo
        • Šplhoun roku 2018- 5. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Tereza Zdeňková 5.C

        • 2. místo
        • Šplhoun roku 2018- 5. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Vojtěch Louženský 5.E

        • 3. místo
        • Šplhoun roku 2018- 5. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Jáchym Šrom 4.A

        • 1. místo
        • Šplhoun roku 2018- 4. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Matyáš Rak 4.A

        • 2. místo
        • Šplhoun roku 2018- 4. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Nikolas Mařík 4.D

        • 3. místo
        • Šplhoun roku 2018- 4. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Sára Štěpková 2.E

        • 1. místo
        • Šplhoun roku 2018- 2. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Matouš Mlýnek 2.E

        • 2. místo
        • Šplhoun roku 2018- 2. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Simona Lomská 2.E

        • 3. místo
        • Šplhoun roku 2018- 2. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Vítězslav Vačkář 3.A

        • 1. místo
        • Šplhoun roku 2018- 3. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Eliška Vanišová 3.E

        • 2. místo
        • Šplhoun roku 2018- 3. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Václav Kukačka 3.A

        • 3. místo
        • Šplhoun roku 2018- 3. r. · Domácí kolo · 2018/2019
        • Soutěž ve šplhu na tyči.
        • Markéta Piskořová 5.A

        • 1. místo
        • Recitační soutěž „Dětská scéna“ · Domácí kolo · 2018/2019
        • Alex Šesták 4.A

        • 2. místo
        • Recitační soutěž „Dětská scéna“ · Domácí kolo · 2018/2019
        • Marie Helena Huitema 5.A

        • 3. místo
        • Recitační soutěž „Dětská scéna“ · Domácí kolo · 2018/2019