• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2018/2019

        • Martin Dvořák 8.A

        • 2. místo
        • Olympiáda M - Z8 · Školní kolo · 2018/2019
        • Tomáš Hanetšlégr 8.A

        • 3. místo
        • Olympiáda M - Z8 · Školní kolo · 2018/2019
        • Marie Žaloudková, Barbora Pavlíčková, Eliška Bastlová, Katka Solaříková

        • 1. místo
        • Pěvecká soutěž 4. - 5. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Kateřina Spišáková, Emma Michálková, Petr Šmelhaus, Michaela Brtinská, Veronika Kopačková, Frank Alex, Aneta Hořejšová, Maxim Šesták

        • 2. místo
        • Pěvecká soutěž 4. - 5. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Beáta Latková, Alex Šesták, Sabina Švíková, Markéta Fialová, Veronika Namyak, Sabina Glaserová, Justýna Bavorová, Adéla Mejzlíková, Robert Jindřich, Barbora Egermajerová, Zuzana Vávrová, Vojtěch Louženský

        • 3. místo
        • Pěvecká soutěž 4. - 5. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Markéta Vlčková 7.C

        • stříbrné pásmo
        • Jihočeský zvonek - II. kat. · Školní kolo · 2018/2019
        • Pavla Kubíčková, Jan Mora, Hana Slámová

        • zlaté pásmo
        • Jihočeský zvonek - III. kat. · Školní kolo · 2018/2019
        • Nela Skalická 8.D

        • stříbrné pásmo
        • Jihočeský zvonek - III. kat. · Školní kolo · 2018/2019
        • Martin Sviták 9.E

        • 1. místo
        • Olympiáda Čj · Školní kolo · 2018/2019
        • Natálie Kubartová 9.E

        • 2. místo
        • Olympiáda Čj · Školní kolo · 2018/2019
        • Žaneta Dvořáková 8.A

        • 3. místo
        • Olympiáda Čj · Školní kolo · 2018/2019
        • Linda Kliková 9.A

        • 4. místo
        • Olympiáda Čj · Školní kolo · 2018/2019
        • Markéta Piskořová 5.A

        • 1. místo
        • Recitační soutěž „Dětská scéna“ · Školní kolo · 2018/2019
        • Alex Šesták 4.A

        • 2. místo
        • Recitační soutěž „Dětská scéna“ · Školní kolo · 2018/2019
        • Marie Helena Huitema 5.A

        • 3. místo
        • Recitační soutěž „Dětská scéna“ · Školní kolo · 2018/2019
        • Jindřiška Voráčová 2.B

        • 1. místo
        • Recitační soutěž 1.st. · Školní kolo · 2018/2019
        • Richard Holakovský 3.A

        • 2. místo
        • Recitační soutěž 1.st. · Školní kolo · 2018/2019
        • Adéla Strusková 6.D, Lenka Vobrová 6.F, Jiří Galeštok 7.D

        • 2. místo
        • Recitační soutěž 6. - 7. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Robin Kostík 7.C, Bára Matznerová 6.F, Martin Švikruha 6.D

        • 3. místo
        • Recitační soutěž 6. - 7. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Matěj Golas 6.E

        • 1. místo
        • Olympiáda v Aj 6. r. · Školní kolo · 2018/2019