• Adaptační kurzy pro 6. ročníky 2022/23

• termíny konání:

září 2022

Doba trvání jednoho kurzu jsou 3 dny (odjezd v 8 h první den od školy, příjezd kolem 12 h třetí den ke škole). Přesný termín bude zveřejněn (po rozdělení žáků do tříd 6. ročníku).

Přihlašte své dítě nastupující v příštím školním roce do 6. ročníku v tomto termínu 1. 5. 2022 - 17. 6. 2022

Veškeré informace naleznete zde: odkaz

Kurz slouží k vzájemnému poznání spolužáků mezi sebou a s jejich třídním učitelem / kou.

Prostřednictvím týmových aktivit a her podpoří posílení třídního kolektivu, rozvoj vzájemné spolupráce mezi spolužáky, jednotlivcům usnadní jejich začlenění do kolektivu a ulehčí jejich vstup do nového třídního kolektivu.

Organizátor: Mgr. Lenka Pfefferová (lenka.pfefferova@zsnerudova.cz)

Fotogalerie z předešlých let:

• Skupiny druhých jazyků pro 7. ročníky ve školním roce 2022/23

• Vážení rodiče 6. ročníků, od 7. třídy jsou žáci vyučováni 2. cizímu jazyku.

Dávali jsme Vám možnost výběru preferovaného jazyka do 17. 2. 2022. Po tomto datu se nám ještě ozvalo několik z Vás, co nehlasovali a svoji volbu doplnili.

Pro školní rok 2022/ 2023 můžeme s radostí říci, že většině Vašich požadavků budeme moci vyhovět.

V některých třídách nebylo možné otevřít všechny skupiny jazyků z důvodu malého zájmu.

Pokud se skupina jazyka s Vaší 1. volbou neotevírá, jste zařazeni do skupiny jazyka z Vaší 2. volby.

V případě dotazů ohledně skupin můžete kontaktovat své třídní učitele.

Otevíráme tyto skupiny jazyků:

• 7.A, C- Nj a Fj
            • 7.B, E- Nj