• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2018/2019

        • Linda Nguyen 8.B

        • 5. místo
        • Pythagoriáda P8 · Školní kolo · 2018/2019
        • Šimon Holý 3.A

        • 1. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Cvrček · Školní kolo · 2018/2019
        • Tobiáš Kodl 3.B

        • 2. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Cvrček · Školní kolo · 2018/2019
        • Tobias Šimůnek 3.E

        • 3. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Cvrček · Školní kolo · 2018/2019
        • Eliška Dřínková 6.A

        • 1. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Benjamín · Školní kolo · 2018/2019
        • Filip Bakalář 6.A

        • 2. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Benjamín · Školní kolo · 2018/2019
        • Daniel Kouba 6.A

        • 3. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Benjamín · Školní kolo · 2018/2019
        • Zuzana Čakanová 5.B

        • 1. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Klokánek · Školní kolo · 2018/2019
        • Matěj Bajgar 5.A

        • 2. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Klokánek · Školní kolo · 2018/2019
        • Daniel Pavlíček 4.F

        • 3. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Klokánek · Školní kolo · 2018/2019
        • Linda Kliková 9.A

        • 1. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Kadet · Školní kolo · 2018/2019
        • Hana Slámová 9.A

        • 2. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Kadet · Školní kolo · 2018/2019
        • Zuzana Joklová 8.A

        • 3. místo
        • Matematický Klokan: kategorie Kadet · Školní kolo · 2018/2019
        • Michael Večerek 6.A

        • 1. místo
        • Olympiáda M - Z6 · Školní kolo · 2018/2019
        • Filip Maršálek 6.A

        • 2. místo
        • Olympiáda M - Z6 · Školní kolo · 2018/2019
        • Daniel Kouba 6.A

        • 3. místo
        • Olympiáda M - Z6 · Školní kolo · 2018/2019
        • Františka Hrbková 7.A

        • 1. místo
        • Olympiáda M - Z7 · Školní kolo · 2018/2019
        • Martin Rypl 7.A

        • 2. místo
        • Olympiáda M - Z7 · Školní kolo · 2018/2019
        • Martin Duchoň 7.A

        • 3. místo
        • Olympiáda M - Z7 · Školní kolo · 2018/2019
        • Nicolas Andrejič 8.A

        • 1. místo
        • Olympiáda M - Z8 · Školní kolo · 2018/2019