• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2018/2019

        • Jakub Trávníček 6.D

        • 15. místo
        • Zeměpisná olympiáda - A · Okresní kolo · 2018/2019
        • mladší chlapci

        • 4. místo
        • Florbal · Okresní kolo · 2018/2019
        • mladší dívky

        • 4. místo
        • Florbal · Okresní kolo · 2018/2019
        • dívky

        • 5. - 6.
        • Volejbal · Okresní kolo · 2018/2019
        • smíšené družstvo

        • 5. místo
        • Pohár primátora - stolní tenis · Okresní kolo · 2018/2019
        • Celoroční soutěž.
        • dívky

        • 4. místo
        • Minifotbal · Okresní kolo · 2018/2019
        • smíšené družstvo

        • 5. místo
        • Minifotbal · Okresní kolo · 2018/2019
        • chlapci

        • 7. místo
        • Minifotbal · Okresní kolo · 2018/2019
        • smíšené družstvo

        • 4. místo
        • Pohár primátora - volejbal · Okresní kolo · 2018/2019
        • smíšené družstvo

        • 4. místo
        • Pohár primátora - volejbal · Okresní kolo · 2018/2019
        • smíšené družstvo

        • 1. místo
        • Pohár primátora - florbal · Okresní kolo · 2018/2019
        • družstvo chlapců

        • 3. místo
        • Přespolní běh · Okresní kolo · 2018/2019
        • družstvo dívek

        • 4. místo
        • Přespolní běh · Okresní kolo · 2018/2019
        • družstvo chlapců

        • 3. místo
        • Přespolní běh · Okresní kolo · 2018/2019
        • družstvo dívek

        • 4. místo
        • Přespolní běh · Okresní kolo · 2018/2019
        • Jakub Bouška, Jáchym Šrom

        • 2. místo
        • Odznak všestrannosti · Okresní kolo · 2018/2019
        • Valentýna Žišková

        • 3. místo
        • Odznak všestrannosti · Okresní kolo · 2018/2019
        • 1. družstvo

        • 6. místo
        • Odznak všestrannosti · Okresní kolo · 2018/2019
        • Lomská, Špirochová, Amchová, Maxová, Drábová, Vágner, Plášil, Šuchaň, Majorenko, Hazuka Piskořová, Zdeňková, Tučková, Vávrová, Veselá, Hruška, Šrom, Marek, Janoušek, Oborný

        • 2. místo
        • Štafetový pohár · Okresní kolo · 2018/2019
        • starší žákyně

        • 1. místo
        • Pohár rozhlasu · Okresní kolo · 2018/2019