• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2018/2019

        • mladší žákyně

        • 4. místo
        • Pohár rozhlasu · Okresní kolo · 2018/2019
        • starší žáci

        • 5. místo
        • Pohár rozhlasu · Okresní kolo · 2018/2019
        • mladší žáci

        • 6. místo
        • Pohár rozhlasu · Okresní kolo · 2018/2019
        • Piskořová, Zdeňková, Šrom, Hruška

        • 2. místo
        • Atletický trojboj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Piskořová, Zdeňková, Šrom, Hruška

        • 2. místo
        • Atletický trojboj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Matyáš Křivský 8.A

        • 4. místo
        • Olympiáda v Nj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Pavlína Nováková 9.E

        • 7. místo
        • Olympiáda v Nj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Matyáš Křivský 8.A

        • 4. místo
        • Konverzační soutěž - Nj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Pavlína Nováková 9.E

        • 7. místo
        • Konverzační soutěž - Nj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Tereza Santariusová

        • 4.-8. místo
        • Pythagoriáda 5. r. · Okresní kolo · 2018/2019
        • Matěj Bajgar, Vicky Cinková

        • 9. -17. místo
        • Pythagoriáda 5. r. · Okresní kolo · 2018/2019
        • Filip Bakalář

        • 19. - 27. místo
        • Pythagoriáda 6. r. · Okresní kolo · 2018/2019
        • Filip Maršálek

        • 28. - 35. místo
        • Pythagoriáda 6. r. · Okresní kolo · 2018/2019
        • Martin Dvořák

        • 10. - 17. místo
        • Pythagoriáda 8. r. · Okresní kolo · 2018/2019
        • Linda Kliková 9.A

        • 17. - 19. místo
        • Matematická olympiáda Z9 · Okresní kolo · 2018/2019
        • Karel Zikeš 9.A

        • 26. - 30. místo
        • Matematická olympiáda Z9 · Okresní kolo · 2018/2019
        • Nikolas Andrejič, Tomáš Hanetšlégr Pavla Kubíčková (8.A)

        • 31. - 42. místo
        • Matematická olympiáda Z8 · Okresní kolo · 2018/2019
        • Markéta Piskořová 5.A, Alex Šesták 4.A

        • čestné uznání
        • Recitační soutěž „Dětská scéna“ · Okresní kolo · 2018/2019
        • Hana Slámová 9.A

        • zlaté pásmo
        • Jihočeský zvonek - III. kat. · Okresní kolo · 2018/2019
        • Jan Mora 8.A

        • stříbrné pásmo
        • Jihočeský zvonek - III. kat. · Okresní kolo · 2018/2019