• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2018/2019

        • Martin Sviták 9.E

        • 17.-22. místo
        • Olympiáda Čj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Natálie Kubartová 9.E

        • 33.-39. místo
        • Olympiáda Čj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Ondřej Novák 7.A

        • 6. místo
        • Konverzační soutěž - Aj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Marina Tafa 9.B

        • 10. místo
        • Konverzační soutěž - Aj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Ondřej Novák 7.A

        • 6. místo
        • Olympiáda v Aj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Marina Tafa 9.B

        • 10. místo
        • Olympiáda v Aj · Okresní kolo · 2018/2019
        • Karel Zikeš 9.A

        • 1. místo
        • Dějepisná olympiáda · Školní kolo · 2018/2019
        • Lukáš Polesný 9.A

        • 2. místo
        • Dějepisná olympiáda · Školní kolo · 2018/2019
        • Nicolas Andrejevič 8.A

        • 3. místo
        • Dějepisná olympiáda · Školní kolo · 2018/2019
        • Karel Zikeš 9.A

        • 1. místo
        • Zeměpisná olympiáda 8.-9. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Martin Dvořák 8.A

        • 2. místo
        • Zeměpisná olympiáda 8.-9. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Tomáš Hanetšlégr 8.A

        • 3. místo
        • Zeměpisná olympiáda 8.-9. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Veronika Krýchová 7.A

        • 1. místo
        • Zeměpisná olympiáda 7. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Martin Rypl 7.A

        • 2. místo
        • Zeměpisná olympiáda 7. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Anna Čáchová 7.B

        • 3. místo
        • Zeměpisná olympiáda 7. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Jakub Trávníček 6.D

        • 1. místo
        • Zeměpisná olympiáda 6. r · Školní kolo · 2018/2019
        • Radim Švikruha 6.D

        • 2. místo
        • Zeměpisná olympiáda 6. r · Školní kolo · 2018/2019
        • Marek Brož 6.D

        • 3. místo
        • Zeměpisná olympiáda 6. r · Školní kolo · 2018/2019
        • Jan Hazuka 3.C, Marie Maxová 3.E

        • 1. místo
        • Lehkoatletická olympiáda - 3. r · Školní kolo · 2018/2019
        • Simona Lomská 2.E

        • nejúspěšnější žákyně
        • Lehkoatletická olympiáda 1. stupeň · Školní kolo · 2018/2019