• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2018/2019

        • Jakub Marek 5.A

        • nejúspěšnější žák
        • Lehkoatletická olympiáda 1. stupeň · Školní kolo · 2018/2019
        • 5.A

        • nejúspěšnější třída
        • Lehkoatletická olympiáda 1. stupeň · Školní kolo · 2018/2019
        • Jakub Marek 5.A, Eliška Šebková 5.A

        • 1. místo
        • Lehkoatletická olympiáda - 5. r · Školní kolo · 2018/2019
        • Jakub Hruška 4.B, Alžběta Veselá 4.F

        • 1. místo
        • Lehkoatletická olympiáda - 4. r · Školní kolo · 2018/2019
        • David Šuchaň 2.B, Simona Lomská 2.E

        • 1. místo
        • Lehkoatletická olympiáda - 2. r · Školní kolo · 2018/2019
        • Mikuláš Rak 1.B, Karolína Machová, Linda Havlová (1.C)

        • 1. místo
        • Lehkoatletická olympiáda - 1. r. · Školní kolo · 2018/2019
        • Tomáš Beránek, Daniel Plundrich 9.C

        • 1. místo
        • Olympiáda v Rj · Školní kolo · 2018/2019
        • Daniel Valenta 9.D

        • 2. místo
        • Olympiáda v Rj · Školní kolo · 2018/2019
        • Lucie Lovčíková 9.E

        • 3. místo
        • Olympiáda v Rj · Školní kolo · 2018/2019
        • T. Santariusová 5.C

        • 1. místo
        • Dopravní olympiáda · Školní kolo · 2018/2019
        • P. Pils 6.F

        • 2. místo
        • Dopravní olympiáda · Školní kolo · 2018/2019
        • M. Piskořová 5.A

        • 3. místo
        • Dopravní olympiáda · Školní kolo · 2018/2019
        • Nicolas Andrejič 8.A

        • 1. místo
        • Přírodovědný Klokan · Školní kolo · 2018/2019
        • Tereza A. Matoušková 8.A

        • 2. místo
        • Přírodovědný Klokan · Školní kolo · 2018/2019
        • Richard Muška 8.A

        • 3. místo
        • Přírodovědný Klokan · Školní kolo · 2018/2019
        • Pavlína Nováková 9.E

        • 1. místo
        • Olympiáda v Nj · Školní kolo · 2018/2019
        • Matyáš Křivský 8.A

        • 2. místo
        • Olympiáda v Nj · Školní kolo · 2018/2019
        • Vít Borovka 9.C, Eva Wőrndlová 8.B

        • 3. místo
        • Olympiáda v Nj · Školní kolo · 2018/2019
        • Jan Chu

        • 1. místo
        • Bobřík informatiky - Kadet · Školní kolo · 2018/2019
        • Lukáš Leština

        • 2. místo
        • Bobřík informatiky - Kadet · Školní kolo · 2018/2019